Nasıl oluyor da oluyor?


1. Arden FC Hediye Kartı! Nassı yani?
Arden FC Kart bir hediye çeki kartıdır. Bu kartı, içine istediğiniz miktarda TL yükleme yaparak dilerseniz kendiniz kullanabilir, dilerseniz sevdiklerinize hediye kartı olarak gönderebilirsiniz. Bu sayede hem kendinizi hem de sevdiklerinizi Arden FC'nin eşsiz tatlarıyla tanıştırabilirsiniz. Hediye etmek sizden, eşsiz lezzetlerimizi tattırmak bizden. Nasıl fikir?2. Arden FC Karta nasıl sahip olabilirim?
Siz hiç zahmet etmeyin, sadece başvurun biz ister size isterseniz de sevdiklerinize hediye kartlarını ulaştıralım. Bunun için yapmanız gereken çok basit. Dilerseniz [email protected] adresimize talebinizi belirten bir mail atarak, dilerseniz de 0850 811 0 333 No’lu Çağrı Merkezimizi arayarak kart talebinde bunulabilirsiniz. E daha n'apalım?3. Arden FC kartını restorana gittiğimde nasıl kullanabilirim?
Arden FC Hediye Kartı talep ettiğiniz tutarda bakiye ile size ve sevdiklerinize ulaştırılır. Restoranlarımızı ziyaret ettiğinizde siparişinizi vermeden önce hediye kartınız olduğunu söylemeniz işlemlerinizi hızlıca halletmeniz için yeterlidir. Dilerseniz karttaki bakiyenin üzerinde bir ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Aradaki farkı da nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.4. Arden FC Hediye Kartı bakiyemi nasıl öğrenebilirim?
Restoranlarımızdaki kasada görevli arkadaşlarımızdan destek almanız yeterlidir. Size hemen yardımcı olacaklardır.5. Haydi buna da cevap verin! Diyelim kartımın bakiyesi bitti. O zaman ne olacak?
Arden FC Hediye Kartı, içindeki miktar tükendiğinde kasadaki arkadaşlarımıza teslim edebilirsiniz.6. Peki farz edelim insanlık hali, kartım kayboldu?
Hemen en yakın Arden FC restoranına giderek kartınızın seri numarasını bildirebilirsiniz. Ayrıca 0850 811 0 333 No'lu Çağrı Merkezimizi arayabilir ya da [email protected] mail adresine bildirimde bulunabilirsiniz.